HAKKIMIZDA | Supra MAKİNA ve Pompa San TİC. Ltd. ŞTİ.Supra Makina ve Pompa San Tic. Ltd. Şti. 35 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğumuz günden itibaren pompa revizyon ve bakım konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Hidrofor, Santrifüj, Lobe pompa, diyaframlı pompa, kızgın yağ pompaları, derin kuyu pompaları, drenaj pompaları, kazan besi pompaları, kademeli su basınçlandırma pompaları, sirkülasyon pompaları, monoblok vidalı pompalar, dişli pompalar, hijyenik pompalar, proses pompaları, esnek pervaneli pompalar, kum pompaları ve yağlı/su halkalı vakum pompaları revizyon ve bakım işlemleri yapmaktayız.

Hizmetlerimizin arasında sıfır pompa temini, pompa ve tesisat yedek parça, yerinde servis hizmeti bulunmaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede pompa revizyon ve bakım sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Başarımızın sürekliliğimizin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Supra Makina ve Pompa San. Tic. Ltd. Şti. gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.